RIDE HARD, RIDE FREE AND DIE FREE

Klub RED HUNTERS byl oficiálně založen 21.12.2009 a v lednu 2010 oficiálně schválen naší ejbližším MC klubem a tím vstoupil na motorkářskou scénu jako plnohodnotný RC klub. Jeho počátky ovšem sahají až do 90tých let, kdy si parta motorkářů z Veliké Vsi a okolních vesnic která si říkala PSD ( první sací divize) zřídila klubovnu a prezidentem zvolila bývalého vojáka wehrmachtu Williho. V té době začaly i první pokusy o stavby chopperů ze starých jawiček a přestavby aut. Z původní sestavy se k ježdění vrátili Redwolf a Apache, kteří byli i dvěma ze šesti zakládajících členů RED HUNTERS.

V dnešní době mají RED HUNTERS 6. plnoprávných členů, od roku 2011 clubhouse u rybníka ve Veliké Vsi a každoročně pořádají motopárty spojenou se žehnáním motocyklůn. V listopadu 2013 dochází ke změně znaku klubu do konečné podoby lebky v plamenech a v dolním rockeru s označením CZECH.

Klub se stéle vyvíjí, lidé přicházejí i odcházejí ale zdravé jádro zůstává. Někteří lidé nás považují za spodinu společnosti, ale jsme hrdí na to jací jsme a na to že jsme vše vybudovali i s nedostatkem peněz a svépomocí. Máme svůj život, svá pravidla a plně respektujeme pravidla MC klubů v Čechách.